دوره اعجوبه های پولسازی ایران

دوره اعجوبه های پولسازی ایران

دسته بندی:

قیمت: 7,800,000 ریال

تعداد نمایش: 9689 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: 8 آبان 1396

به روز رسانی در: 8 آبان 1396

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

7,800,000 ریال – خرید

به نام خدا

سلام و درود به دوستان عزیزم

تبریک می گویم! شما می خواهید گام مهمی برای بهبود کسب و کار خود بردارید. شرکت در دوره اعجوبه های پولسازی ایران می تواند زندگی شما را به نحو مثبت متحول کند.

دوره اعجوبه های پولسازی ایران، دوره ای که قرار بود 10 شهریور ماه شروع بشود با 19 ثبت نامی با مبلغ 9.900.000 تومان کنسل شد فقط به یک دلیل، یک پیام باعث شد کل مبلغ دوستانی که ثبت نام کرده بودند را عودت دهم و تاریخ شروع دوره را عقب بیاندازم؛ محتوای پیام این بود: آقای حصارکی شما که ادعا داشتید برای قشر متوسط و کم درآمد جامعه کار می کنید اما این دوره ها، با این قیمت هایی که می گذارید فقط برای ما حسرت و ناراحتی از این که توان شرکت را نداریم به جا می گذارد و …

این پیام باعث شد سیاست گذاری قیمت را به طور کل تغییر دهم و دقیقا تمام محتوای آموزشی دوره قبل را با قیمت 780.000 تومان به دوستان ارائه دهم.

محتوای این دوره در قالب 100 ساعت آموزش می باشد. سرفصل های دوره شامل آموزش روش های موفقیت، آموزش ایده پردازی، تغییر ذهن ثروت ساز، آموزش کامل از ایده تا عمل، افزایش هوش مالی، آموزش فروش موثر(نابغه فروش) و 50 ایده بکر و پولساز کسب و کار می باشد.

*سورپرایز ویژه: دوستانی که علاقه مند به داشتن یک کسب و کار اینترنتی می باشند می توانند با ثبت نام در سایت و داشتن لینک اختصاصی از فروش هایی که توسط خودشان انجام می شود 10درصد پورسانت دریافت کنند.

 

پاسخ دهید